embed google mapgenerate Google Maps#gmap_canvas img{max-width:none!important;background:none!important}function init_map(){var myOptions = {zoom:17,center:new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002),mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP};map = new google.maps.Map(document.getElementById('gmap_canvas'), myOptions);marker = new google.maps.Marker({map: map,position: new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002)});infowindow = new google.maps.InfoWindow({content:'Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-PedagogicznaBolesławiec, Marcina Opitza 11'});google.maps.event.addListener(marker, 'click', function(){infowindow.open(map,marker);});infowindow.open(map,marker);}google.maps.event.addDomListener(window, 'load', init_map);
Home / Interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa w Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bolesławcu.

Interwencja kryzysowa
Interwencja kryzysowa w Bolesławcu

Interwencja kryzysowa ma na celu udzielenie wsparcia w niezwykle trudnym okresie życia oraz pomoc w odzyskaniu przez osobę doświadczoną kryzysowymi przeżyciami wewnętrznej równowagi. Celem interwencji jest rozwiązanie aktualnych trudności, udzielenie wsparcia emocjonalnego oraz odzyskanie przez osobę będącą w kryzysie zdolności do samodzielnego pokonania trudności i złagodzenie objawów reakcji stresowej.

Interwencja kryzysowa – do kogo jest skierowana?

Ta forma pomocy skierowana jest do osób, które przeżywają traumę po urazie, ciężkich doświadczeniach czy nagłym emocjonalnym wydarzeniu. Ma ona na celu przywrócenie równowagi psychicznej oraz poczucia kontroli nad własnym życiem. Celem interwencji kryzysowej jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, udzielenie wsparcia emocjonalnego, zminimalizowanie lęku oraz znalezienie rozwiązań.

W jakich sytuacjach zalecane jest skorzystanie z interwencji kryzysowej?

Polecana jest w szczególności, gdy dotyka nas:

  • kryzys w związku,
  • choroba,
  • śmierć bliskiej osoby,
  • utrata pracy,
  • przemoc w rodzinie,
  • przemoc seksualna,
  • kryzys uzależnienia.

Wszystkie te sytuacje sprawiają, że nie potrafimy sami poradzić sobie z emocjami, pojawia się poczucie bezradności i lęku, przerasta to nasze siły. Poradnia oferuje intensywną pomoc i dostarczenie wsparcia, przywrócenia równowagi oraz zdolności do samodzielnego radzenia sobie z trudną sytuacją.

Formularz zgłoszenia

Top