embed google mapgenerate Google Maps#gmap_canvas img{max-width:none!important;background:none!important}function init_map(){var myOptions = {zoom:17,center:new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002),mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP};map = new google.maps.Map(document.getElementById('gmap_canvas'), myOptions);marker = new google.maps.Marker({map: map,position: new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002)});infowindow = new google.maps.InfoWindow({content:'Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-PedagogicznaBolesławiec, Marcina Opitza 11'});google.maps.event.addListener(marker, 'click', function(){infowindow.open(map,marker);});infowindow.open(map,marker);}google.maps.event.addDomListener(window, 'load', init_map);
Home / Konsultacja psychologiczno-pedagogiczna dziecka

Konsultacja psychologiczno-pedagogiczna dziecka

Konsultacja psychologiczno-pedagogiczna dziecka w Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bolesławcu.

Konsultacja psychologiczno-pedagogiczna dziecka w Bolesławcu

W celu rozpoznania i zrozumienia potrzeb edukacyjnych dziecka, warto skorzystać z wizyty w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Rozpoczęcie nauki to stresujący moment nie tylko w życiu dziecka, ale również rodzica. Konsultacja psychologiczno-pedagogiczna dziecka wspiera rodziców w zakresie jego prawidłowego rozwoju intelektualnego.

Oferujemy wsparcie w zakresie:

  • problemów wychowawczych, przezwyciężania trudności szkolnych i stymulowania rozwoju dziecka,
  • diagnozy poziomu rozwoju dziecka i jego specyficznych potrzeb edukacyjnych,
  • wsparcia wychowawczej i edukacyjnej funkcji rodziny,
  • problemów emocjonalnych dziecka,
  • rozwoju dzieci wybitnie zdolnych,
  • trudności w nauce,
  • problemów z zachowaniem i komunikacją,
  • szukania przyczyn niepowodzeń w szkole,
  • rozwiązywania problemów dziecka w relacjach z rówieśnikami,
  • trudnych przeżyć życiowych.

Kto może zgłosić się na konsultację psychologiczno-pedagogiczną z dzieckiem?

Na konsultację może zgłosić się każdy rodzic z dzieckiem. Nie jest wymagane do tego żadne specjalne skierowanie od pedagoga czy lekarza rodzinnego. Rodzic decyduje o potrzebie konsultacji z psychologiem, jeśli obserwuje niepokojące symptomy u swojego dziecka bądź chce sprawdzić czy jego rozwój przebiega prawidłowo.

Jeżeli z Twojej obserwacji wynika, że Twoje dziecko potrzebuje specjalistycznej opieki i wsparcia, ale nie jesteś pewien, jakiego rodzaju pomoc byłaby wskazana– zapisz się na konsultację, wspólnie ustalimy, jakiego wsparcia lub pomocy potrzebuje Twoje dziecko.

Czas trwania konsultacji to 60 minut.

Formularz zgłoszenia

Top