embed google mapgenerate Google Maps#gmap_canvas img{max-width:none!important;background:none!important}function init_map(){var myOptions = {zoom:17,center:new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002),mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP};map = new google.maps.Map(document.getElementById('gmap_canvas'), myOptions);marker = new google.maps.Marker({map: map,position: new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002)});infowindow = new google.maps.InfoWindow({content:'Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-PedagogicznaBolesławiec, Marcina Opitza 11'});google.maps.event.addListener(marker, 'click', function(){infowindow.open(map,marker);});infowindow.open(map,marker);}google.maps.event.addDomListener(window, 'load', init_map);
Home / Poznaj nas

Poznaj nas

Misją Poradni jest wspomaganie rozwoju dziecka i wspieranie rodziców. Rozwijanie talentów dzieci i młodzieży oraz pomoc psychologiczna i pedagogiczna w sytuacjach szkolnych i rodzinnych, w których nie ma prostych rozwiązań. W naszej poradni świadczymy pomoc psychologiczną i pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Nasi specjaliści udzielają porad i konsultacji w szerokim zakresie, zajmują się między innymi trudnościami wychowawczymi o różnym podłożu, zaburzeniami zachowania, także dotyczącymi osób, które weszły w konflikt z prawem. Staramy się indywidualnie podejść do każdego dziecka i jego rodziny. Otwartość i zaangażowanie powoduje, że nasi terapeuci widzą w człowieku więcej, niż tylko wycinek, którym się zajmują.

Nasza Poradnia zapewnia swoim klientom prawo do uzyskania rzetelnej i profesjonalnej pomocy, świadczonej zgodnie z zasadami etyki zawodowej, zapewnia poufność i życzliwość. Dbamy o podnoszenie naszej jakości pracy, przywiązując szczególna wagę do warunków, w jakich świadczymy nasze usługi, stale wzbogacamy warsztat pracy naszych specjalistów. Oferta naszej Poradni jest na bieżąco aktualizowana i dostosowana do priorytetów i zgłaszanych potrzeb. Każdy kto się do nas zgłosi może liczyć na pomoc i wsparcie naszych specjalistów a zapewniona dyskrecja stwarza przestrzeń do otwartości i współpracy nad rozwiązaniem problemu.

Oferta poradni :

Top