embed google mapgenerate Google Maps#gmap_canvas img{max-width:none!important;background:none!important}function init_map(){var myOptions = {zoom:17,center:new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002),mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP};map = new google.maps.Map(document.getElementById('gmap_canvas'), myOptions);marker = new google.maps.Marker({map: map,position: new google.maps.LatLng(51.2585393,15.56708070000002)});infowindow = new google.maps.InfoWindow({content:'Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-PedagogicznaBolesławiec, Marcina Opitza 11'});google.maps.event.addListener(marker, 'click', function(){infowindow.open(map,marker);});infowindow.open(map,marker);}google.maps.event.addDomListener(window, 'load', init_map);
Home / Psychoterapia małżeństw i par

Psychoterapia małżeństw i par

Psychoterapia małżeństw i par w Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bolesławcu.

Psychoterapia małżeństw i par
Psychoterapia małżeństw i par w Bolesławcu

Psychoterapia małżeństw i par wspiera ludzi, których związek przeżywa kryzys albo konkretna sytuacja zaważyła na pojawieniu się zagrożenia jego kontynuacji, np. przez doświadczenie zdrady, traumy, choroby itp. lub kiedy po prostu chcecie poprawić jakość wspólnego życia. Najważniejszym warunkiem pracy nad relacją w związku jest gotowość obojga partnerów do uczestnictwa w terapii i podjęcia wysiłku w kierunku zmiany.

Psychoterapia małżeństw i par skierowana jest do osób, które:

  • chcą poprawić komunikację w związku,
  • pragną bardziej zaangażować się w związek,
  • potrzebują pomocy w rozwiązaniu konfliktów,
  • chcą odbudować wzajemne zaufanie,
  • czują, że ich potrzeby nie są respektowane,
  • potrzebują wsparcia w wychowaniu dzieci,
  • nie odczuwają satysfakcji w sferze seksualnej,
  • zastanawiają się nad rozstaniem,
  • przeżyły traumatyczne sytuacje.

Psychoterapia małżeństw i par bada, co łączy i dzieli dwoje ludzi. Odkrywa, kim partnerzy są w stosunku do siebie, jakie odgrywają role, jakie mają doświadczenia, lęki czy nadzieje związane z ich relacją. Tworzenie związku to szczególne doświadczenie życiowe, w którym partnerzy przeżywają wiele różnych emocji. Wejście w bliską relację, jednocześnie nie tracąc własnej autonomii, nie jest prostym zadaniem. Psychoterapia małżeństw i par to propozycja dla tych, którzy są gotowi na pracę nad związkiem, nowe spojrzenie na siebie i swój wkład wnoszony w związek. Większa świadomość swoich potrzeb i oczekiwań przełoży się na zbudowanie trwalszej relacji, która pozwoli cieszyć się szczęściem z bycia razem.

Formularz zgłoszenia

Spotkanie trwa od 1 do 2 godzin.

Top